kandydatów

Etat Specjalista ds. wolontariatu

Firma: Caritas Polska miejsce pracy: Warszawa

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Obecnie realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Obecnie, poszukujemy osoby, która z chęcią przygotuje różnego rodzaju analizy, raporty, zestawienia i oprócz codziennych zadań, aktywnie wesprze organizację przy audytach.

społeczne w obszarze wolontariatu, ekologii integralnej, pomocy humanitarnej i rozwojowej; działania formacyjne, programy pomocy zagranicznej (doraźnej i rozwojowej).

Specjalista ds. wolontariatu
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • rekrutacja, animowanie działań i organizacja szkoleń dla wolontariuszy;
  • koordynacja pracy wolontariuszy
  • współpraca przy organizacji akcji społecznych, np. zbiórki żywności, Dzień Dobra, pielgrzymki w tym;
  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad pracą wolontariuszy;
  • planowanie i organizacja zadań wolontariuszy;
  • ocena i motywowanie wolontariuszy;
  • wsparcie w promowaniu i rozwijaniu działalności wolontariatu;
  • tworzenie nowych programów i projektów rozwijających wolontariat.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy związanej z organizacją, koordynacją pracy wolontariuszy;
  • umiejętności interpersonalne pomagające w tworzeniu i utrzymaniu zespołu, oraz inspirowaniu grupy do działania;
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, m.in. nawiązywania kontaktu z innymi, uważnego słuchania, empatia
  • doświadczenia w prowadzeniu spotkań i prezentacji;
  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy zespołowej;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • kreatywność;
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office;
  • wyjazdy służbowe.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • pakiet opieki medycznej.

Miejsce pracy: Warszawa (sporadyczne wyjazdy służbowe na terenie kraju)