kandydatów

Etat Technik Procesu

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Twórz z nami nową generację rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na zrównoważonym rozwoju i produkcji innowacyjnych systemów pakowania dla firm z różnych sektorów gospodarki. Dołącz do nas w kształtowaniu drogi do efektywnej gospodarki branżowej o obiegu zamkniętym. Zrównoważony rozwój, a w szczególności świadome korzystanie z zasobów, są motorem wszystkich działań biznesowych dla naszych klientów. Zaczynaliśmy w 1955 roku w Austrii, a obecnie 20 900 osób pracuje razem w 181 zakładach produkcyjnych w 46 krajach.

Technik Procesu
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za realizację produkcji zgodnie z założonymi celami
  • zapewnianie odpowiedniej wydajności i efektywności linii produkcyjnych
  • weryfikacja przestrzegania zasad BHP w procesach produkcyjnych i wprowadzanie działań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa pracy w obszarze produkcji
  • dbanie o jakość wyprodukowanych produktów
  • przewidywanie i zapobieganie przestojom na produkcji
  • rozwiązywanie codziennych problemów we współpracy z pracownikami działu produkcji
  • wdrażanie usprawnień oraz optymalizacja procesów produkcyjnych
  • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i produktów
  • dbanie o właściwy poziom wiedzy, umiejętności i doświadczenia pracowników produkcji
  • współpraca z Działem Technicznym w usuwaniu awarii maszyn, urządzeń i problemów produkcyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • dobra znajomość procesów produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • poczucie odpowiedzialności, systematyczność, zaangażowanie oraz rzetelność
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.