kandydatów

Etat Konserwator wodociągów i kanalizacji

Firma: REMONDIS Sp. z o.o. miejsce pracy: Wyszogród

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recyklingu, usług komunalnych i zaopatrzenia w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 31 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:
Konserwator wodociągów i kanalizacji
Miejsce pracy: Wyszogród
Zakres obowiązków:
  • Bieżąca obsługa oczyszczalni ścieków oraz nadzór nad właściwym stanem i sprawnością instalacji i urządzeń oraz zapewnienie ciągłego i sprawnego działania systemu kanalizacyjnego
  • Wymiana i montaż wodomierzy, zasuw i hydrantów
  • Płukanie sieci wodociągowych
  • Usuwanie awarii na sieci kanalizacyjnych, oraz na ujęciach wody
  • Przyjmowanie zgłoszeń i prowadzenie rejestru awarii wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Konserwacja hydrantów przeciwpożarowych i zasuw sieciowych i utrzymywanie ich w dobrym stanie technicznym
  • Kontrola stanu technicznego wodomierzy i plomb
  • Zgłaszanie nielegalnych ujęć wody, odprowadzeń ścieków i innych nieprawidłowości
  • Zapewnienie ładu i porządku na terenie stacji wodociągowych (koszenie trawy, odśnieżanie itp.)
  • Prowadzenie bieżących napraw w budynkach i urządzeniach
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe i / lub średnie o profilu elektryka, hydraulika lub pokrewne
  • Prawo jazdy kat. B i/lub B+E
  • Znajomość instalacji hydraulicznej
  • Mile widziane uprawnienia na obsługę koparko-ładowarki
  • Mile widziane uprawnienia na obsługę urządzeń elektrycznych
  • Umiejętności manulane
Oferujemy:
  • Szkolenia branżowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy