kandydatów

Etat Project Manager

Firma: DM Building Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

DM Building FIT OUT COMPANY realizuje usługi budowlane dla najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy specjalistami w wykańczaniu powierzchni biurowych i handlowych na terenie całej Polski. Pracujemy w oparciu o standardy najwyższej jakości. Nasz zespół składa się z pracowników o bogatym doświadczeniu zawodowym, a także młodych osób, wzbogacających naszą pracę nowatorskimi rozwiązaniami

Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków
  • koordynacja realizowanych projektów budowlanych i branżowych
  • bezpośredni kontakt z inwestorem oraz kierownikami budowy
  • tworzenie dokumentacji powykonawczych
  • nadzorowanie terminu i kosztu realizacji inwestycji
  • organizacja zamówień oraz transportu materiałów budowlanych
  • rozliczanie inwestycji
Nasze wymagania
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju oraz gotowość do delegacji
  • wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programów AUTOCAD/microsoft office
Oferujemy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • telefon/komputer
  • miłą atmosferę
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DM Building Sp. z o.o. z siedzibą w: Ordona 2A, 01-237 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@dmcompany.pl.