kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac ze znajomością księgowości

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Wołomin

Ogłoszenie numer: 8132025, z dnia 2023-04-03

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od 20 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej.

Specjalista ds. kadr i płac ze znajomością księgowości

Miejsce pracy: Wołomin

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników (prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie i wystawianie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń),
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i przepracowanych godzin osób na umowach cywilnoprawnych,
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników na umowę o pracę oraz osób zatrudnionych na umowach cywilnoprawnych,
  • Ustalanie uprawnień do wynagrodzenia chorobowego, zasiłku chorobowego, zasiłku opiekuńczego, wynagrodzenia za czas urlopu,
  • Sporządzanie list płac, dokumentów rozliczeniowych z ZUS,
  • Sporządzanie deklaracji PIT i PFRON oraz raportów GUS,
  • Sporządzanie zestawień dla potrzeb Zarządu,
  • Obsługa PPK, PUE ZUS, programu Płatnik,
  • Przygotowywanie zaświadczeń na prośbę pracowników,
  • Przygotowywanie dokumentów do umów o pracę i cywilnoprawnych,
  • Obsługa PPK, PUE ZUS, programu e-Płatnik
  • Sporządzanie raportów finansowych i rozliczeń
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych do GUS,
  • Pomoc w bieżącej pracy związanej z księgowością

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i administrowania aktami osobowymi,
  • Znajomość programu Comarch ERP XL i Optima Kadry i Płace,
  • Znajomość programu Płatnik, portalu ZUS PUE,
  • Znajomość kodeksu pracy,
  • Znajomość prawa podatkowego w zakresie VAT i CIT,
  • Znajomość środowiska Excel, Word,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej,
  • Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność oraz terminowe wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Praca od zaraz,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • 3-miesięczny okres próbny