kandydatów

Etat Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Twórz z nami nową generację rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na zrównoważonym rozwoju i produkcji innowacyjnych systemów pakowania dla firm z różnych sektorów gospodarki. Dołącz do nas w kształtowaniu drogi do efektywnej gospodarki branżowej o obiegu zamkniętym. Zrównoważony rozwój, a w szczególności świadome korzystanie z zasobów, są motorem wszystkich działań biznesowych dla naszych klientów. Zaczynaliśmy w 1955 roku w Austrii, a obecnie 20 900 osób pracuje razem w 181 zakładach produkcyjnych w 46 krajach.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych
  • księgowanie faktur zakupu, sprzedaży
  • potwierdzanie i uzgodnienie sald z kontrahentami
  • zakładanie nowych kontrahentów w systemie księgowym
  • uczestnictwo w projekcie wdrożenia nowego programu księgowego
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • dobra znajomość pakietu MS Office , w tym Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy z zespole
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.