kandydatów

Etat Kierownik ds. konserwacji

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Kierownik ds. konserwacji
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/23/0374
OBOWIĄZKI:

koordynowanie wdrażania programu konserwacji sprzętu, materiałów i urządzeń rotacyjnych i statycznych sprawdzanie wymagań dostawców dotyczących konserwacji każdego elementu podlegającego montażowi na projekcie nadzór nad realizacją działań konserwacyjnych rejestrowanie zakończenia działań konserwacyjnych i przekazanie zapisów do wprowadzenia ich do bazy danych odpowiedzialność za jakość wszystkich prac konserwatorskich wykonywanych na podległym terenie odpowiedzialność za koordynację bezpiecznego i efektywnego wykorzystania wszystkich materiałów, sprzętu i personelu przydzielonego do zespołu konserwatorskiego na obszarze odpowiedzialności raportowanie wykonanych i przyszłych zadań wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

[Inne] : •wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki mechaniczne •min. 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy dużych projektach z branży rafineryjnej, energetycznej lub budownictwa przemysłowego •umiejętność komunikacji oraz pracy w międzynarodowym zespole Umiejętności pracy pod presją czasu, doskonała komunikacja pisemna i ustna,

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku