kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Specjalista
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/23/0180
OBOWIĄZKI:

Cel stanowiska: realizacja spraw związanych z gospodarką remontowo-inwestycyjną oraz gospodarowaniem nieruchomościami i zasobami mieszkaniowymi pozostającymi w trwałym zarządzie lub posiadaniu zależnym Centrum Szkolenia Policji. Zadania podstawowe: 1) przeprowadzanie przeglądów obiektów budowlanych; 2) koordynowanie i inicjowanie przeprowadzonych przez podmioty zewnętrzne przeglądów oraz konserwacji urządzeń i instalacji; 3) inicjowanie opracowywania planu inwestycji i planu remontowego stosowanie do przyznanego limitu; 4) inicjowanie prowadzenia gospodarki finansowej w zakresie inwestycji i remontów; 5) koordynowanie, inicjowanie, przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych na roboty budowalne; 6) koordynowanie, inicjowanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań inwestycyjnych i remontowych; 7) koordynowanie robót budowalnych realizowanych na terenie jednostki; 8) koordynowanie, inicjowanie i dokonywanie odbiorów częściowych oraz końcowych robót budowalnych; 9) inicjowanie opracowywania planu remontowego zgłoszonych potrzeb realizowanych przez warsztaty jednostki; 10) koordynowanie i inicjowanie przeprowadzania konserwacji budynków, budowli i wyposażenie; 11) koordynowanie i inicjowanie usuwania awarii i usterek budynków, budowli i wyposażenia; 12) koordynowanie i inicjowanie prowadzenia przeglądów, konserwacji instalacji i urządzeń zainstalowanych w budynkach i budowlach oraz sieci; 13) rozliczanie prac remontowych realizowanych przez rzemieślników; 14) inicjowanie i prowadzenie dokumentacji niezbędnej do realizacji zadań związanych z konserwacją, usuwaniem awarii i usterek budynków i budowli na terenie jednostki przekraczających możliwości pracowników warsztatów; 15) inicjowanie i prowadzenie gospodarki finansowej w zakresie wydatków związanych z konserwacją, usuwaniem awarii i usterek budynków i budowli na terenie jednostki przekraczających możliwości pracowników warsztatów; 16) sprawowanie nadzoru nad realizacją usług związanych z konserwacją, usuwaniem awarii i usterek budynków i budowli na terenie jednostki przekraczających możliwości pracowników warsztatów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: użytkowanie pakietu Windows
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: współpraca w zespole
Uprawnienia: znajomość programu Norma
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

*umiejętności: niezbędne: komunikowania się, organizacji pracy własnej i zespołu, rozwiazywania problemów, koordynowania, interpretacji przepisów; * uprawnienia: pożądane: uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej i konstrukcyjno-inżynieryjnej; *doświadczenie zawodowe: pożadane 3 lata w branży budowlanej; *kwalifikacje zawodowe pożądane: wpis na listę Izby Samorządu Zawodowego dla osób posiadających uprawnienia budowlane potwierdzony zaświadczeniem z określonym terminem ważności.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 228 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie