kandydatów

Etat Specjalista ds. Finansów

Firma: ITDS Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy liderem na polskim rynku IT już od 2016 roku, a pochodzimy z Holandii, gdzie powstaliśmy w 1998 roku. Specjalizujemy się w sektorach Fintech, eCommerce czy Insurance. Dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania, a współpracującym z nami konsultantom pomagamy kreować ścieżkę kariery sprawnie, efektywnie i z wizją. Zatrudniamy już ponad 300 ekspertów  z branży, a dzięki przynależności do większej struktury Redmore oraz House of HR pwadzimy projekty w prawie każdym zakątku świata.

Nasze motto to "Shortcut to the future" - bo nie komplikujemy tego, co może być proste.

Specjalista ds. Finansów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: #3640

Zostań Specjalistą ds. Finansów w jednym z wiodących banków na świecie!

Oferta pracy w Warszawie z możliwością pracy zdalnej!

Jako Specjalista ds. Finansów dołączysz do Działu Rozwiązań Skarbowych i Handlowych Klienta, który zapewnia zintegrowane zarządzanie gotówką i obrót usługami finansowymi dla międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych i organizacji sektora publicznego na całym świecie.

Twoje główne obowiązki:
  • Analiza dziennych i miesięcznych raportów P&L oraz bilansowych
  • Określanie kluczowych czynników biznesowych wpływających na zmiany rachunku zysków i strat lub bilansu
  • Proaktywne identyfikowanie wszelkich problemów lub obaw związanych z danymi za pomocą kontroli analitycznych
  • Przeprowadzanie głębokich analiz w sprawie błędów lub zgłaszania problemów w celu określenia przyczyn źródłowych i potencjalnych rozwiązań
  • Współpraca z różnymi zainteresowanymi stronami – biznesem, operacjami, IT, finansami, ryzykiem itp. – w kwestiach analiz
  • Doradztwo w kwestiach związanych z finansami lub konfiguracjami produktów
  • Wsparcie w zarządzaniu zespołem w projektach – przeprowadzanie testów (UAT) i analiz
  • Zapewnienie wsparcia w ramach zespołu w zakresie działań związanych z raportowaniem P&L i bilansu
Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko, jeśli posiadasz:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane finanse i/lub rachunkowość
  • Doskonałą znajomość rachunkowości
  • Doświadczenie w finansach/audycie
  • Doskonałe umiejętności Excela i analizy
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, zarówno werbalne, jak i pisemne
  • Udokumentowane doświadczenie we wsparciu projektów, w szczególności związanych z BRD (konfiguracja) i UAT
To duży plus, jeśli posiadasz:
  • Znajomość produktów księgi bankowej
  • Rozumienie finansów, tj. Flexcube, Full Suite, PEARL
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie danych lub pulpitów nawigacyjnych, najlepiej Microsoft Power BI
Oferujemy Ci:

ITDS Business Consultants jest zaangażowana w wiele różnorodnych, innowacyjnych i profesjonalnych projektów informatycznych dla międzynarodowych firm z branży finansowej w Europie. Oferujemy środowisko dla profesjonalnych, ambitnych i zmotywowanych ludzi.

Oferta obejmuje:
  • Stabilną i długoterminową współpracę na bardzo dobrych warunkach
  • Podniesienie swoich umiejętności i rozwinięcie wiedzy w branży finansowej
  • Pracę nad najbardziej strategicznymi projektami dostępnymi na rynku
  • Zdefiniowanie ścieżki kariery i rozwój w najlepszy i najszybszy możliwy sposób, realizując strategiczne projekty dla różnych klientów ITDS na przestrzeni kilku lat
  • Uczestnictwo w wydarzeniach towarzyskich, szkoleniach i pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do atrakcyjnego Pakietu Medycznego
  • Dostęp do Programu Multisport
  • Dostęp do Pluralsight
  • Elastyczne godziny i pracę zdalna