kandydatów

Etat Koordynator ds. Logistyki

Firma: Orion Pharma Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Orion Pharma to fińska firma farmaceutyczna o międzynarodowym zasięgu.

W Polsce działamy od 2002 roku. Portfolio firmy obejmują leki dla anestezjologii, psychiatrii, neurologii, kardiologii i pulmonologii oraz produkty OTC.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu firmy z tradycjami – wyślij nam swoją aplikację.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Koordynator ds. Logistyki
Miejsce pracy: Warszawa

Region Wschodniej Europy

Główne obowiązki:
  • Bieżąca obsługa zamówień w regionie (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) (wprowadzanie do SAP, wysyłka faktur)
  • Bieżąca współpraca z klientami (hurtownie farmaceutyczne) oraz działami wewnątrz firmy (centrala w Finlandii)
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznym partnerem logistycznym w zakresie prowadzenia magazynu, realizacji dostaw, rozpatrywania reklamacji
  • Monitorowanie oraz kontrola stanów magazynowych (zapewnienie ciągłości dostępności towarów oraz odpowiedniego poziomu zapasów)
  • Przygotowanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Kompleksowa obsługa procesów logistycznych w firmie
  • Udział w projektach z zakresu Supply Chain oraz nadzór nad raportowaniem zewnętrznym (m.in. ZSMOPL)
  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i koordynowaniu procesów logistycznych w sektorze farmaceutycznym
  • Dobra znajomość MS Excel - umiejętność optymalizacji pracy przy wykorzystaniu formuł
  • Znajomość systemu klasy ERP - preferowany SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Inicjatywa w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność
  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę związaną z obszarem logistyki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Telefon komórkowy
  • Laptop