Etat Specjalista / Specjalistka w Wydziale Wynagrodzeń, Analiz i Benefitów

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Warszawa

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A poszukują kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka w Wydziale Wynagrodzeń, Analiz i Benefitów

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: DH/WW/SK/02/23

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • naliczanie wieloskładnikowych wynagrodzeń z tytułu umowy o pracę i umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, GUS, PFRON
  • sporządzanie raportów, analiz i rozliczeń dotyczących wynagrodzeń
  • kontakt z instytucjami ZUS, US, GUS, PFRON i organami kontroli w zakresie obsługi wynagrodzeń
  • praca z dużą ilością danych wprowadzanych do systemu przy użyciu dostępnych narzędzi
  • efektywna współpraca z zespołem i pozostałymi działami firmy
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisach podatkowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego
  • znajomość programu Excel (min. poziom średniozaawansowany)
  • znajomość obsługi programów: SAP HR, Płatnik, Portal GUS, Portal ZUS PUE
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych, w tym merytoryczna wiedza z zakresu: naliczania wynagrodzeń, sporządzania deklaracji PIT, ZUS, GUS, PFRON

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat
  • praca stacjonarna (lokalizacja: Warszawa, al. Jerozolimskie 132)
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ZFŚS itp.)
  • system premiowy

Rekrutacja będzie prowadzona zdalnie.