Etat Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. podróży służbowych

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. podróży służbowych

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr Ref.: DL/WE/SS/04/23

Twój zakres obowiązków:

1. Obsługa logistyczna zagranicznych podróży służbowych oraz spotkań pracowników Spółki z kontrahentami w kraju i zagranicą:

  • organizacja i koordynacja wyjazdów zagranicznych pracowników Spółki w tym:
    - zakup biletów lotniczych i kolejowych
    - wybór i rezerwacja hoteli
    - obsługa wizowa
    - wynajem samochodów
    - bieżąca, ciągła współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług logistycznych
  • prowadzenie negocjacji w zakresie Porozumień dotyczących preferencyjnych cen usług hotelowych dla pracowników PSE
  • prowadzenie negocjacji w zakresie Porozumień dotyczących preferencyjnych cen usług lotniczych
  • przygotowywanie dokumentów do postępowania przetargowego na świadczenie usług logistycznych obsługi podróży służbowych w PSE S.A. w tym umowy, OPZ, szacowania wartości zamówienia
  • udział w Komisji przetargowej, przygotowywanie odpowiedzi na zadawane pytania w ramach postępowania przetargowego

2. Obsługa rachunkowo-kontrolingowa Departamentu Administracji i Zakupów w tym:

  • bieżąca obsługa faktur kosztowych i inwestycyjnych w systemie DigiFa
  • rozliczanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych
  • tworzenie kontraktów i zamówień w systemie SAP
  • zgłaszanie nowych kontrahentów oraz zmian danych istniejących kontrahentów w SAP
  • integracja częściowych planów budżetów komórek organizacyjnych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • co najmniej rok doświadczenia zawodowego przy realizacji zadań o podobnym charakterze
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (Intermediate)
  • skrupulatność i terminowość
  • umiejętność organizacji i planowania pracy własnej
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia w firmie przewidywalnej biznesowo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych