kandydatów

Etat Audytor / Audytorka IT

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Audytor / Audytorka IT

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr Ref.: BN/WI/GS/11/22

Podstawowy zakres obowiązków:

  • realizacja audytów wewnętrznych (podstawowe obszary: systemy IT, bezpieczeństwo informacji, ciągłość działania), w spółkach Grupy PSE S.A.
  • identyfikacja i analiza ryzyk w audytowanych obszarach
  • ocena mechanizmów kontrolnych minimalizujących zidentyfikowane ryzyka w audytowanych procesach
  • planowanie i przeprowadzanie testów mechanizmów kontrolnych w badanych obszarach
  • rekomendowanie działań mających na celu usprawnienie badanych procesów
  • przeprowadzanie weryfikacji wdrożenia zatwierdzonych rekomendacji
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac dla Zarządu i Komitetu Audytu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)
  • minimum 3 lata w audycie wewnętrznym w obszarze IT lub cyberbezpieczeństwie lub zarządzaniu ryzykiem IT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • komunikatywność, dokładność, umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • certyfikaty: CISA, CIA lub inny z zakresu audytu IT

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia w firmie przewidywalnej biznesowo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych