kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Państwowa Agencja Atomistyki w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Państwowa Agencja Atomistyki w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 118970

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów, obsłudze urządzeń biurowych. Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin, oświetlenie naturalne i sztuczne.

Realizacja zadań związana z:

  • krajowymi lub zagranicznymi wyjazdami służbowymi

Wejście do budynku „A" i „D" jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Węzeł sanitarny, szerokość drzwi i ciągi komunikacyjne, platformy podjazdowe na schodach oraz windy przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością, mogą pojawić się trudności lub możliwa pomoc osób trzecich dla osób z niepełnosprawnością narządu ruchu.

W budynkach nie występują szkodliwe czy niebezpieczne warunki pracy.

Zakres zadań

  • uczestniczy w realizacji programów i projektów współpracy międzynarodowej z organizacjami i stowarzyszeniami międzynarodowymi, zagranicznymi urzędami dozoru jądrowego oraz z innymi podmiotami zagranicznymi, w tym w zakresie udziału Agencji w Programie polskiej energetyki jądrowej
  • uczestniczy w organizacji wyjazdów zagranicznych Prezesa i Wiceprezesa PAA oraz obsługuje pod względem finansowo-logistycznym wyjazdy zagraniczne pracowników PAA, w tym na potrzeby udziału Agencji w Programie polskiej energetyki jądrowej
  • planuje, monitoruje i ewaluuje realizację celów, raportuje i sprawozdaje działalności urzędu, w tym w zakresie udziału Agencji w Programie polskiej energetyki jądrowej
  • wspiera udział w obsłudze członkostwa w Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej oraz innych organizacjach i stowarzyszeniach międzynarodowych w obszarze bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej
  • wspiera realizację zadań Prezesa związanych ze współpracą z organami i instytucjami administracji publicznej, oraz innymi podmiotami krajowymi, w tym w zakresie udziału Agencji w Programie polskiej energetyki jądrowej
  • wspiera w koordynacji pracy Biura w zakresie organizacyjno-obsługowym

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w organizacji i obsłudze zadań w zakresie współpracy krajowej i międzynarodowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • wiedza i kompetencje z zakresu administracji publicznej
  • umiejętności komunikacyjne
  • rzetelność i terminowość
  • umiejętność skutecznej komunikacji
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie w zakresie protokołu dyplomatycznego
  • przeszkolenie w zakresie zarządzania projektami
  • znajomość oficjalnego języka ONZ lub języka krajów Unii Europejskiej na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomość Programu polskiej energetyki jądrowej
  • wiedza i kompetencje z zakresu współpracy międzynarodowej