kandydatów

Etat Gospodarz terenu

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Gospodarz terenu
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/23/0394
OBOWIĄZKI:

Pracownik odpowiedzialny będzie za utrzymanie terenów zielonych (w okresie wiosenno-letnim), tj. koszenie trawy, koszenie żywopłotów, grabienie. Utrzymanie w należytym stanie ciągów pieszo-jezdnych (chodników i ew. dróg). W okresie zimowym odśnieżanie, posypywanie solą i piachem. W okresie letnim zamiatanie. Porządkowanie altan śmietnikowych po odbiorze odpadów przez firmy odpowiedzialne za ich wywóz. Zlecenie powinno być wykonane codziennie (oprócz sobót i niedziel, świąt) w godzinach od. 6:30 - 13:30. (6-7 g. dziennie). W okresie zimowym ustalenie wykonywania umowy zlecenia, np. z uwagi na warunki atmosferyczne konieczność rozpoczęcia zlecenia w godzinach porannych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: ogrodnictwo
Uprawnienia: komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
Uprawnienia: sprzątanie

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku