kandydatów

Etat Specjalista ds. HR

Firma: Gram Sadeccy sp.j. miejsce pracy: Płock

Ogłoszenie numer: 8153088, z dnia 2023-04-11

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych: opracowywanie ogłoszeń, aktywne poszukiwanie kandydatów, weryfikacja CV, rozmowy rekrutacyjne.
  • Koordynacja procesu wdrożenia nowych Pracowników.
  • Monitoring rozpoczętych procesów rekrutacyjnych oraz etapu adaptacji w miejscu pracy
  • Koordynacja działań w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce.
  • Tworzenie akcji promujących wartości Firmy.
  • Aktywny udział w organizacji i przeprowadzaniu projektów rozwojowych dla Pracowników.
  • Obsługa Pracowników w zakresie procesów HR funkcjonujących w Firmie.
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, informacji oraz korespondencji
  • Przygotowywanie zestawień i raportów z obszaru personalnego, analiza odchyleń od planu i przeprowadzanie analiz rozbieżności.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy jako Specjalista ds. personalnych bądź na pokrewnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i określania priorytetów
  • Umiejętność planowania pracy własnej i zespołu oraz motywowania podległych pracowników
  • Bardzo dobra znajomość MS Office – w szczególności Excel
  • Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Praktyczna znajomość procesów i narzędzi HR oraz przepisów Prawa Pracy
  • Znajomość nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów).