kandydatów

Etat Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Firma: Apleona Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Apleona Polska jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku).

Aktualnie do działu finansowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu (w PLN i walucie obcej)
  • Rozliczenie delegacji
  • Rozliczenie wydatków pracowniczych
  • Wsparcie działu operacyjnego – w kwestiach księgowych
  • Przygotowanie danych na potrzeby audytu, czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku
  • Bieżąca i okresowa analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe)
  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie w dziale księgowości (preferowane w biurze rachunkowym)
  • Znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów (ustawa: o rachunkowości, CIT, VAT)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Sumienność i bardzo dobra organizacji czasu pracy
  • Samodzielność oraz zaangażowanie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość obsługi programu Navision
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze księgowości
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, pakiety sportowe oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szanse na szybki rozwój zawodowy
  • Jasno zakomunikowane oczekiwania, feedback na bieżąco
  • Możliwość współpracy z profesjonalistami
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz
Proszę pamiętać o dodaniu klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”