kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa ze znajomością kadr i płac

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Wołomin

Ogłoszenie numer: 8153667, z dnia 2023-04-11

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od 20 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej.

Księgowy / Księgowa ze znajomością kadr i płac

Miejsce pracy: Wołomin

Opis stanowiska

  • księgowanie faktur krajowych i zagranicznych
  • księgowanie rozliczeń zaliczek pracowniczych i delegacji krajowych i zagranicznych
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • uzgodnienie magazynu towarów
  • rozliczanie i kontrolowanie rozrachunków z kontrahentami
  • udział w przygotowaniu JPK VAT
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne
  • przygotowywanie płatności
  • udział we wdrożeniu KSeF
  • sporządzanie deklaracji PFRON oraz raportów GUS,
  • obsługa PPK,
  • sporządzanie zestawień dla potrzeb Zarządu,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • m.in. 3 lata pracy w dziale księgowości na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad rachunkowości i ewidencji księgowej
  • znajomość przepisów prawa podatkowego
  • dobra znajomość programu Ms Office – Excel

Mile widziane

  • znajomość programów: Optima, Sente

Oferujemy

  • praca od zaraz,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • 3-miesięczny okres próbny