kandydatów

Etat Junior Media Planner

Firma: CCPORTER Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Junior Media Planner
Warszawa

Twoje zadania:
  • Współpraca z działem graficznym, copywritingu i tłumaczeń – opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem reklam Pressowych
  • Monitoring konkurencji na rynku EU
  • Optymalizacja trwających kampanii sprzedażowych
  • Planowanie reklam Pressowych na rynkach EU
  • Analiza danych sprzedażowych i wyciąganie wniosków na ich podstawie
  • Ocena efektywności prowadzonych działań, raportowanie wyników
Twój profil:
  • Doświadczenie w organizowaniu kampanii
  • Znajomość Exela na poziomie bardzo dobrym
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Analityczny sposób myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Pozytywne nastawienie, chęć do zdobywania wiedzy
  • Kreatywne myślenie
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin pn-pt
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie wdrożeniowym
  • Swobodną, przyjazną i niekorporacyjną atmosferę
  • Dofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznego