kandydatów

Etat Manager ds. Najmu Kamperów

Firma: Camp camp miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8155512, z dnia 2023-04-12

Camp camp

„Camp camp“ – jesteśmy największym oddziałem grupy firm w krajach bałtyckich zajmującym się sprzedażą kamperów i przyczep kempingowych, świadczącym usługi wynajmu i serwisu dla kamperów oraz oferującym szeroką gamę akcesoriów i wyposażenia dodatkowego dla kamperów / przyczep kempingowych.

Kampery 365 nazywają swą pracę podróżą nie tylko dookoła świata, ale też ku swojemu doskonaleniu!

Manager ds. Najmu Kamperów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Współpraca z klientami wynajmującymi kampery;
  • Zapewnienie gotowości kampera do wyjazdu;
  • Profesjonalna obsługa klientów;
  • Aktywne pozyskiwanie klientów.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Odpowiedzialność;
  • Radzenie sobie ze stresem oraz opanowanie w sytuacjach stresowych;
  • Inicjatywność, zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji oraz wdrażania ich w życie;
  • Kreatywność, rzetelność, punktualność oraz sumienność;
  • Umiejętność swobodnej komunikacji z klientem.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Przyjazną atmosferę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-04-2023
Wyświetleń: 57