kandydatów

Etat Kierownik Sprzedaży Samochodów (Warszawa)

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8156676, z dnia 2023-04-12

Klient portalu Praca.pl

COLUMB AUTO TRADE jest wiodącą firmą zajmującą się sprowadzeniem samochodów z USA - jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Intercargo USA, a także członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Biznesu EVA.

Zajmujemy się doborem, zakupem i dostawą samochodów z USA według życzeń klienta.

Mamy już fajną ekipę na miejscu - a teraz jeszcze bardziej się rozwijamy,

Więc zapraszamy do naszego zespołu

Kierownik Sprzedaży Samochodów (Warszawa)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • rozpatrywanie zgłoszeń telefonicznych od klientów- komunikacja z osobami, które same się skontaktowały (tylko gorące leady - bez poszukiwania)
  • doradzanie klientom telefonicznie i w biurze
  • realizacja planu sprzedaży
  • sporządzanie raportów z wykonanej pracy

Wymagania

  • język polski - C1 lub ojczysty, język angielski - co najmniej podstawowy (A1)
  • doświadczenie w sprzedaży samochodów, szczególnie przez telefon
  • zrozumienie zasad sprzedaży B2C
  • znajomość budowy i / lub zrozumienie zasad naprawy samochodów

Oferujemy

  • fajny, przyjazny zespół
  • ciekawe zadania
  • tylko gorące leady
  • 25 rozmów dziennie,
  • pracę w biurze - 5 / 2 - 9.00-18.00
  • umowa o pracę
  • zapewniamy szkolenia