kandydatów

Etat Specjalista ds. Harmonogramowania

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Warszawa

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Harmonogramowania

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: CJI/SH/SS/03/23

Podstawowy zakres obowiązków:

  • przygotowanie i aktualizację harmonogramów projektów:
    • inwestycyjnych we współpracy z kierownikami projektów inwestycyjnych
    • dostaw inwestorskich we współpracy z kierownikami projektów dostaw inwestorskich
  • współpracę w ramach koordynacji projektów inwestycyjnych i projektów dostaw inwestorskich pomiędzy różnymi działami PSE
  • raportowanie postępu prac na bazie harmonogramów
  • opracowywanie różnych materiałów informacyjnych z zakresu działalności sekcji harmonogramowania i planowania (prezentacje, raporty itp)
  • współpracę w zakresie wykorzystania narzędzi do analizy dużej ilości danych - wykorzystanie PowerBI

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • dobra znajomość MS Project i MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania ocen i wniosków
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i aktywność w podejmowaniu inicjatywy
  • dobra organizacja pracy

Mile widziana:

  • znajomość systemów PPM - szczególnie EPM

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia w firmie przewidywalnej biznesowo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych