kandydatów

Etat Senior Business Controller

Firma: EWL S.A. miejsce pracy: Warszawa

W 2023 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2022 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

Senior Business Controller
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Jako Partner Biznesowy/ Kontroler Finansowy będziesz stale współpracował z kluczowymi osobami z obszarów sprzedaży, operacji i finansów w naszej Grupie.
  • Będziesz pracował na danych, interpretował je, analizował i oceniał ich wartość, a następnie w jasny i zwięzły sposób prezentował wnioski i wyniki do biznesu.
  • Będziesz wspierał analitycznie inne działy w firmie – będziesz przygotowywał cykliczne analizy efektywności operacyjnej i finansowej, selekcjonował najistotniejsze biznesowo KPI dla poszczególnych segmentów biznesowych, monitorował odchylenia i wyciągał wnioski.
  • Twoim zadaniem będzie zadbanie o regularną analizę wyników, wyłapywanie odchyleń i ocena kluczowych wskaźników finansowych i biznesowych. Będziesz sporządzał rekomendacje dotyczące zwiększenia rentowności, usprawnienia działalności.
  • Będziesz uczestniczyć w cyklicznych spotkaniach z kierownictwem biznesowym.
  • Weźmiesz udział w przygotowywaniu budżetu rocznego oraz zadbasz o jego dokładność współpracując ze sprzedażą i operacjami.
  • Weźmiesz udział w usprawnieniu procesów biznesowych i budowaniu efektywnych narzędzi analitycznych wspierających operacyjnie biznes.
  • Będziesz współtworzył dashboardy zarządcze w Power BI.
  • Twoja praca będzie miała aktywny wpływ na podejmowane na co dzień decyzje, kształtując strategię i wpływając na rozwój całej organizacji.
Nasze oczekiwania:
  • Zorientowanie na biznes, rozumienie i przewidywanie potrzeb sprzedaży, operacji, managementu.
  • Minimum 3-4-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze finansów na stanowisku Finance Business Partner, Business Controller lub pokrewnym.
  • Umiejętność prezentacji, formułowania opinii i wywierania wpływu.
  • Elastyczność, umiejętność pracy w szybko rosnącej organizacji.
  • Dociekliwość, skrupulatność i proaktywne nastawienie do pracy, zorientowanie na rozwiązywanie problemów.
  • Umiejętność selekcji najistotniejszych biznesowo informacji, bieżącej identyfikacji problemów, wyciągania wniosków i proponowania skutecznych rozwiązań.
  • Zdolność do przedstawiania w sposób przejrzysty i zrozumiały wyników przeprowadzonych analiz, ich wpływu na biznes obecnie oraz potencjalnych ryzyk w przyszłości.
  • Bardzo dobra znajomość rachunkowości zarządczej i finansów przedsiębiorstwa.
  • Biegłość w posługiwaniu się MS Excel.
  • Mile widziana znajomość Power BI
  • Minimum 3-4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów.
  • Wykształcenie wyższego (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne).
Z naszej strony oferujemy:
  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji.
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę kafeteryjną.
  • Atrakcyjne warunki finansowe i premię, uzależnioną od wyników projektów.
  • Migracja zarobkowa to jedno z największych wyzwań w dzisiejszym świecie - będziesz miał realny wpływ na to, jak będzie w przyszłości.
  • Uczestnictwo w budowaniu organizacji i swoboda w podejmowaniu decyzji.
  • Możliwość zaangażowania się w nowe projekty inwestycyjne.
  • Możliwość awansu wewnątrz firmy.
  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy.
  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko.
  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy.
  • Zatrudnienie na UoP lub B2B.
  • Pracę w systemie hybrydowym.