kandydatów

Etat Specjalista ds. Contentu i Social Media

Firma: H4E SERVICES sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą skupiającą doświadczonych specjalistów i młodych ludzi pragnących się uczyć. Projektujemy rozwiązania dedykowane dla klientów, działając w oparciu o twarde dane.
W H4E Services zawsze stawiamy ludzi na pierwszym miejscu! Szukamy osób ambitnych, chcących się rozwijać i lubiących współpracować z innymi, w celu osiągnięcia doskonałych wyników. Właśnie powiększamy nasz team i szukamy zdolnych osób, które dołączą do Zespołu Cyrielle :)
Dlatego jeżeli chcesz pracować w stabilnej, ale bardzo dynamicznej organizacji, poszerzać swoją wiedzę i umiejętności marketingowe sprawdź, czy nie szukamy właśnie Ciebie! :)
Naszym klientom zapewniamy profesjonalne usługi w trzech językach: francuskim, polskim oraz angielskim i oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wszystkich potrzeb komunikacyjnych: od definiowania strategii marketingu do wdrożenia kampanii na kanałach online i offline, optymalizacji i raportowanie.
Na co dzień pomagamy firmom i instytucjom w 4 dziedzinach: strategia, komunikacja/PR, projektowanie graficzne i digital marketing.
W pracy stawiamy na przyjazne relacje i dobrą atmosferę. Wspieramy się nawzajem. Otaczamy się fantastycznymi ludźmi! Pracujemy w dynamicznym środowisku, a podążanie za trendami i innowacyjność jest dla nas jednym z priorytetów.

Specjalista ds. Contentu i Social Media
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • współtworzenie strategii komunikacji SM
  • tworzenie i realizacja harmonogramu publikacji postów, stories, reels, filmików we wszystkich firmowych kanałach SM (Ig, Fb, LinkedIn)
  • samodzielne prowadzenie firmowych kanałów SM
  • tworzenie contentu do komunikacji w SM: copywriting SEO, grafiki, filmiki, animacje, dobór hashtagów, muzyki
  • redagowanie artykułów, informacji prasowych oraz treści do stron www i reklam dla klientów agencji
  • udział w tworzeniu i uruchomianiu płatnych kampanii reklamowych SM dla klientów agencji we współpracy z innymi członkami zespołu
  • dbanie o jakość oraz poprawność językową przygotowywanych treści
  • przygotowywanie nowych, kreatywnych rozwiązań
  • praca na wyznaczonych KPI
  • monitorowanie światowych trendów i standardów w zakresie visual designu, contentu oraz ciągle rozwijających się SM
Jesteś idealnym kandydatem jeśli:
  • masz min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kont firmowych po stronie agencji lub klienta – warunek konieczny
  • bardzo dobrze posługujesz się jęz. angielskim w mowie i piśmie ( poziom B2+/C1warunek konieczny)
  • znasz programy i aplikacje mobilne do tworzenia ciekawych grafik, video, animacji (Photoshop / Illustrator / Canva itp.)
  • doskonale posługujesz się językiem polskim, masz „lekkie pióro”, nienaganną znajomość zasad ortografii, stylistyki i składni języka polskiego
  • masz podstawową wiedzę na temat SEO i korzyści płynących z pozycjonowania
  • dbasz o detale i dużą skrupulatność w redagowaniu tekstów
  • wykazujesz inicjatywę w działaniu, zaangażowanie i kreatywność
  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne
  • znasz trendy w SM oraz pakiet MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • cechują Cię samodzielność i rzetelność
Czekają na Ciebie:
  • atrakcyjne (i adekwatne do doświadczenia) wynagrodzenie
  • praca w trybie hybrydowym
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i bycia odpowiedzialnym za wynik
  • współpraca w zgranym, międzynarodowym zespole specjalistów
  • nowoczesna przestrzeń biurowa w Centrum Praskim Koneser
  • imprezy firmowe
  • pakiet benefitów
  • przyjazna atmosfera pracy w miejscu, gdzie wszyscy jesteśmy po imieniu, ścieżka decyzyjna jest krótka, a zamiast skomplikowanych procedur stawiamy na efektywność
  • do wyboru forma współpracy B2B (7300-8100 netto) lub umowa zlecenia (7000-8000 brutto)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-04-2023
Wyświetleń: 53