Etat Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka w Wydziale Nadzoru Standaryzacji

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Warszawa

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka w Wydziale Nadzoru Standaryzacji

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: BW/DD/WW/SS/04/23

Podstawowy zakres zadań:

  • uzgodnienia, opiniowanie dokumentacji przedinwestycyjnej w zakresie obwodów wtórnych EAZ i SSiN stacji elektroenergetycznych
  • udział w FAT
  • udział w odbiorach dostaw aparatury, prac inwestycyjnych, obiektów sieci przesyłowej (SSiN i EAZ stacji elektroenergetycznych)
  • uczestniczenie w testach, sprawdzeniach technicznych, próbach napięciowych i obciążeniowych (EAZ, SSiN)
  • udział w opracowywaniu i aktualizacji standardów technicznych, specyfikacji technicznych i wymagań funkcjonalnych (EAZ, SSiN)
  • nadzór nad stosowaniem standardów i rozwiązań typowych w procesie budowy, rozbudowy, przebudowy obiektów KSE (EAZ, SSiN)
  • wsparcie techniczne przy ocenie w zakresie wydarzeń sieciowych, stanu technicznego urządzeń, stanów awaryjnych/zakłóceniowych (EAZ, SSiN)
  • weryfikacja projektów dokumentacji decyzyjnej i przetargowej, uzgadnianie warunków i harmonogramów ich realizacji
  • implementacja efektów prac innowacyjnych, badawczych i rozwojowych w standardach technicznych
  • przekazywanie wiedzy pracownikom - prezentacje, udział w seminariach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe  - elektroenergetyka /elektrotechnika / automatyka
  • minimum 3-letnie doświadczenie eksploatacyjne - obwody wtórne, SSiN
  • preferowane - uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Eksploatacji lub Dozoru dla Grupy 1 lub Grupy 2 urządzeń bez ograniczenia napięcia
  • znajomość języka angielskiego (B2) - swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości do 3 metrów (dodatkowym atutem będzie brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów)
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających prowadzenie samochodu służbowego

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat
  • praca stacjonarna (lokalizacja: Warszawa, al. Jerozolimskie 132)
  • szeroki pakiet benefitów
  • system premiowy