kandydatów

Etat Ślusarz

Firma: BUILDING4YOU miejsce pracy: Kałuszyn

building4you to prężnie rozwijająca się firma w branży budowlanej. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem i projektowaniem inwestycji przemysłowych, biurowych, handlowo-usługowych mieszkaniowych oraz infrastrukturą techniczną

Ślusarz
Miejsce pracy: Kałuszyn
Zakres obowiązków:
  • wszystkie prace ślusarskie i monterskie
  • prace konstrukcyjno-spawalnicze
  • praca manualna z wykorzystaniem podstawowych narzędzi i elektronarzędzi
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
Nasze wymagania:
  • podstawowa umiejętność używania przyrządów pomiarowych
  • doświadczenie- mile widziane
  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • prawo jazdy B
  • brak nałogów
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • niezbędne narzędzia do pracy, odzież roboczą
Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informuję, iż:
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka building4you spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (03-185), ul. Myśliborska 44a/31 zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000805421, NIP: 5242891672, REGON: 384487119.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i nie podanie ich nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy.

Do Twoich danych osobowych mogą mieć dostęp dostawcy usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@building4you.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: iod@building4you.pl

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@building4you.pl