kandydatów

Etat Finance Manager

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8166033, z dnia 2023-04-14

Klient portalu Praca.pl

Firma transportowa z siedzibą w Warszawie realizująca przewozy na terenie Unii Europejskiej.

Finance Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Branża: transport

Obowiązki:

  • nadzór nad sporządzaniem sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby spółki,
  • nadzorowanie realizacji założeń budżetowych,
  • kontakty i współpraca z audytorami, bankami oraz organami podatkowymi,
  • zarządzanie fakturowaniem i stanem ściągania należności,
  • nadzór nad szeroko rozumianymi kosztami działalności,
  • współpraca z księgowością zewnętrzną,
  • przygotowanie zestawień dla księgowości,
  • kontrola rozliczeń między spółkami w obrębie grupy.

Wymagania

  • minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia i inne kierunki pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • gotowość do wyjazdów służbowych do Danii,
  • umiejętność pracy z programem Excel,
  • doświadczenie w firmie transportowej będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • praca w godzinach 8-16,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dynamicznym środowisku.