kandydatów

Etat Pomoc Domowa

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8170587, z dnia 2023-04-17

Klient portalu Praca.pl

Pomoc Domowa

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Poszukujemy uczciwej  osoby do  pomocy przy pracach domowych: sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowanie śniadań,
  • Praca 2-3 razy w tygodniu.

Wymagania

  • Konieczne są referencje,
  • Doświadczenie w tego typu pracy.
Osoba na stanowisku powinna charakteryzować się:
  • Uczciwością,
  • Pracowitością,
  • Zamiłowaniem do czystości.

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia.