kandydatów

Etat Ekspert ds. Sprzedaży (Kuchnia azjatycka)

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ekspert ds. Sprzedaży (Kuchnia azjatycka)
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • rozwijanie rynku produktów premium z klientami serwującymi dania kuchni azjatyckiej
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie produktów stosowanych w kuchni azjatyckiej
  • realizacja celów sprzedaży
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • ciągły rozwój swoich kompetencji sprzedażowych

Kwalifikacje

  • entuzjazm i zaangażowanie w codziennej pracy z Klientem
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • doświadczenie we współpracy z restauracjami serwującymi dania kuchni azjatyckiej
  • znajomość rynku produktów azjatyckich
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • nastawienie na pełną realizację stawianych zadań
  • umiejętności negocjacyjne i analityczne, zarządzanie budżetem
  • rzetelność, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • nastawienia na rozwój kompetencji sprzedażowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • przyjazną i atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • system premiowy
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • nauka języka obcego – angielski, niemiecki, hiszpański na platformie e-Tutor
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakupy w MAKRO
  • okazjonalne kości towarowe
  • karty sportowo-rekreacyjne (Multisport Plus)
  • bezpłatny parking pracowniczy
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • nagrody za polecenia pracowników
  • osobiste narzędzia do pracy np. samochód, telefon, tablet
  • rozbudowany pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • bogatą ofertę dodatkowych programów szkoleniowych prowadzonych w naszej Akademii Inspiracji

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.