kandydatów

Etat Koordynator Projektów w dziale komunikacji

Firma: Caritas Polska miejsce pracy: Warszawa

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Obecnie realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Obecnie, poszukujemy osoby, która z chęcią przygotuje różnego rodzaju analizy, raporty, zestawienia i oprócz codziennych zadań, aktywnie wesprze organizację przy audytach. społeczne w obszarze wolontariatu, ekologii integralnej, pomocy humanitarnej i rozwojowej; działania formacyjne, programy pomocy zagranicznej (doraźnej i rozwojowej).

Koordynator Projektów w dziale komunikacji
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • koordynowanie przebiegu kampanii komunikacyjnych Caritas Polska, zarówno krajowych jak i zagranicznych
  • koordynowanie i współtworzenie konceptów kreatywnych kampanii oraz kierowanie pracą zespołu; producentów video, grafików, copywriterów itp.
  • aktywny i bezpośredni kontakt z partnerskimi organizacjami w celu pozyskania materiałów promocyjnych dla kluczowych kierunków działań organizacji (m.in. Ukraina, Bliski Wschód, Wenezuela, Jemen)
  • planowanie i nadzór nad tworzeniem projektów komunikacyjnych w Social Mediach zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • monitorowaniei analiza efektywności działań marketingowych oraz śledzenie trendów w komunikacji
  • dbałość o spójną komunikację dot. realizowanych projektów
  • współpraca z działami biorącymi udział w innych projektach min. dotyczących ekologii, seniorów, migrantów czy wolontariatu
  • udział w delegacjach krajowych lub/i zagranicznych do krajów, gdzie niesiona jest pomoc przez Caritas Polska
  • zarządzanie pracą podległego zespołu.
Wymagania
  • doświadczenie w pracy zawodowej związanej z marketingiem i produkcją materiałów audiowizualnych
  • j.angielski – zaawansowany w mowie i piśmie, min.B2
  • gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie poczucie obowiązkowości, terminowość
  • umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie
  • przywiązywanie wagi do detalu i wysokie poczucia estetyki
  • proaktywność w inicjowaniu różnych działań, wychodzeniu z propozycjami i nowymi pomysłami
  • nastawienie na cel - doprowadzania pomysłów i konceptów do realizacji
  • znajomość Google Analytics, Social Media
Mile widziane:
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie pracy w agencji reklamowej
  • doświadczenie w obszarze produkcji i postprodukcji video (operator kamery, montaże)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w jednej z największych organizacji charytatywnych
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem
  • pracę w dogodnej lokalizacji
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze
  • prywatną opiekę medyczną.