kandydatów

Etat Blacharz / Zbrojarz Samochodowy

Firma: Auto Fus Group sp. J. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8177118, z dnia 2023-04-18

Renomowana firma motoryzacyjna w Warszawie poszukuje Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Blacharz / Zbrojarz Samochodowy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WAW

Opis stanowiska

  • wykonywanie zleconych napraw blacharskich / zbrojeniowych zgodnie z technologią producenta marki,
  • weryfikacja i opis szkód w pojazdach,
  • przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów,
  • dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku minimum 2 lata,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • umiejętność  pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Auto Fus Group,
  • pakiet opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę sportową.