kandydatów

Etat Specjalista ds. Księgowości

Firma: Caritas Polska miejsce pracy: Warszawa

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Obecnie realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Obecnie, poszukujemy osoby, która z chęcią przygotuje różnego rodzaju analizy, raporty, zestawienia i oprócz codziennych zadań, aktywnie wesprze organizację przy audytach.

społeczne w obszarze wolontariatu, ekologii integralnej, pomocy humanitarnej i rozwojowej; działania formacyjne, programy pomocy zagranicznej (doraźnej i rozwojowej).

Specjalista ds. Księgowości
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • weryfikacja poprawności otrzymywanych faktur kosztowych i przygotowywanie dokumentów księgowania;
  • księgowanie dokumentów księgowych i wyciągów bankowych;
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych oraz innych wydatków pracowniczych;
  • udział w pracach związanych ze sprawozdawczością finansową, raportami okresowymi, rozliczeniami podatkowymi i deklaracjami oraz niezbędnymi zestawieniami finansowymi;
  • zapewnienie poprawności obiegu dokumentów i dokonywanie uzgodnień księgowych;
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału, roku, sporządzaniu sprawozdania finansowego;
  • aktywne zaangażowanie podczas audytów zewnętrznych;
  • efektywna współpraca z innymi działami w organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse);
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych VAT;
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel);
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań;
  • doskonała organizacja pracy własnej;
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków;
  • dokładność, terminowość i samodzielność w działaniu;
  • umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość programu Enova.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • pracę w dogodnej lokalizacji;
  • pakiet opieki medycznej;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym.