kandydatów

Etat Technik Elektryk / Energetyk (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Sulejówek

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki  na stanowisko:

Technik Elektryk / Energetyk (k/m)

Miejsce pracy: Sulejówek
Nr Ref.: DE/WTEMI/MS/04/23

Podstawowy zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac eksploatacyjnych przy urządzeniach stacyjnych i liniach zleconych do realizacji
  • wykonywanie oględzin oraz dokonywanie oceny stanu technicznego urządzeń stacji oraz linii elektroenergetycznych
  • zgłaszanie odpowiednim służbom zaistniałych awarii, usterek i zagrożeń oraz uczestniczenie w procesie ich likwidacji
  • wykonywanie czynności w ramach pogotowia technicznego (dyżur domowy)
  • dokonywanie napraw, konserwacji i modernizacji aparatury elektroenergetycznych
  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem terenów zielonych
  • wykonywanie poleceń osoby pełniącej funkcję brygadzisty/kierującego pracami
  • prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika, elektromechanika lub pokrewnym
  • minimum rok doświadczenia w pracy przy urządzeniach NN lub 3 lata pracy przy urządzeniach WN, SN, NN
  • ważne zaświadczenie kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych bez ograniczenia napięcia dla urządzeń Gr. 1 (poz. 2, 3, 4, 7 i 10)
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolność do pracy powyżej 3 m
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia w firmie przewidywalnej biznesowo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych