Etat Specjalista ds. komunikacji i współpracy biznesu z edukacją w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsięb

Firma: Staff Partners miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. komunikacji i współpracy biznesu z edukacją w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Specjalista ds. współpracy biznesu z edukacją:

  • Odpowiedzialność i nadzór merytoryczny nad organizacją i przebiegiem konkursu Pracodawca Jutra 2023;
  • Wybór/akceptacja prelegentów/moderatora/ekspertów uczestniczących w dyskusji podczas wydarzenia wręczenia nagród, przygotowanie wybranych treści wystąpień/zagadnień merytorycznych prezentowanych podczas wydarzenia;
  • Weryfikacja i ocena skuteczności upubliczniania najlepszych praktyk - projektów laureatów konkursu;
  • Przygotowanie materiałów związanych z realizacją konkursu dla potencjalnych wnioskodawców.

Specjalista ds. komunikacji pracy Rady Programowej (RP)

  • Publikowanie efektów pracy RP, artykułów i informacji prasowych, newsletterów, materiałów do mediów i na stronę internetową Beneficjenta,
  • Merytoryczne opracowanie programu wydarzeń/ spotkań, typowanie prelegentów i uczestników seminarium.
  • Wsparcie Animatora i Członków RP przy wystąpieniach publicznych;
  • Odpowiedzialność za prowadzenie i pozycjonowanie strony www, współpraca z agencją dostarczającą materiały promocyjne RP.
  • Odpowiedzialność za przygotowanie filmów informacyjno-edukacyjnych oraz ich dystrybucję/upowszechnianie, a także za opracowanie i dystrybucję/upowszechnianie raportów RP.
  • Upowszechnianie konkursu na projekty z zakresu współpracy biznesu z edukacją, współudział w pozyskiwaniu patronatów dla wydarzeń związanych z prezentacją najlepszych praktyk i nagradzaniem laureatów konkursu.
  • Współpraca merytoryczna z wykonawcami; współpraca z Sektorowymi Radami ds. Kompetencji (RSK), członkami RP (w zakresie dot.  w szczególności informowania o konkursie PJ);
  • Współpraca z odbiorcami/interesariuszami; informowanie o działaniach RP i SRK oraz udostępnianie wypracowanych produktów;
  • Udział w przygotowywaniu publikacji, informacji prasowych i materiałów multimedialnych oraz udostępnianiu ich szerokiemu gronu odbiorców.

Wymagania:

  • Wykształcenie: wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe:
    Minimum 3 letnie doświadczenie merytoryczne w zakresie:
    - opracowywania i organizacji wydarzeń i eventów
    - prowadzenia konkursów i oceny wniosków/zgłoszeń w ramach konkursów;
  • Umiejętność koordynacji pracy podwykonawców
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office

Inne:

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność wyszukiwania informacji;
  • Elastyczność, kreatywność.

Atutem będzie:

  • Znajomość tematyki rynku pracy i kompetencji / współpracy biznesu z edukacją / systemu kształcenia w Polsce.
  • Znajomość zagadnień z zakresu komunikacji marketingowej.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej
  • regulaminową premię kwartalną
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość skorzystania z karty multisport
  • dostęp do szkoleń specjalistycznych
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w administracji publicznej
  • pracę w doskonałej lokalizacji w centrum miasta
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i współpracy w zespole.