kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży - branża poligraficzna

Firma: UDS S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8172744, z dnia 2023-04-20

UDS S.A. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001, HACCP oraz FSC.

Specjalista ds. Sprzedaży - branża poligraficzna

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami;
  • Realizację celów sprzedażowych;
  • Sporządzanie ofert handlowych i projektów umów;
  • Monitorowanie realizacji zleceń;
  • Kreowanie przyszłych działań handlowych i udział w tworzeniu strategii sprzedaży.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wiedzy z zakresu poligrafii i materiałów POS;
  • Wysokiej efektywności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Skrupulatności, zaangażowania oraz rzetelności;
  • Gotowości do wyjazdów służbowych;
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.