Etat Młodszy Specjalista / Specjalista / Starszy Specjalista w Departamencie Wdrożeń Innowacji w Przedsię

Firma: Staff Partners miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista / Specjalista / Starszy Specjalista w Departamencie Wdrożeń Innowacji w Przedsiębiorstwach
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa procesu oceny wniosków, w tym obsługa spotkań panelowych w formie wideokonferencji,
  • udział w ocenie wniosków,
  • obsługa procesu zawierania umów w sprawie projektów,
  • obsługa zawartych umów o dofinansowanie: weryfikacja wniosków o płatność lub aneks.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi programów wsparcia dla przedsiębiorców: min. 1 rok (młodszy specjalista), 2 lata (specjalista), 3 lata (starszy specjalista)
  • poziom znajomości zagadnień z zakresu: dobra znajomość zasad udzielania pomocy publicznej lub dobra znajomość zasad rozliczania projektów współfinansowanych ze środków UE
  • poziom znajomości języka obcego: angielski podstawowy
  • poziom obsługi programów komputerowych: pakiet MS Office
  • inne: obsługa urządzeń biurowych

Atutem będzie:

  • doświadczenie zawodowe: związane z prowadzeniem korespondencji, obsługą projektów finansowanych ze środków UE

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej
  • regulaminową premię kwartalną
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość skorzystania z karty multisport
  • dostęp do szkoleń specjalistycznych
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w administracji publicznej
  • pracę w doskonałej lokalizacji w centrum miasta
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i współpracy w zespole.