kandydatów

Etat Doradca ds sprzedaży samochodów

Firma: AutoFreedom miejsce pracy: Warszawa

AutoFreedom - firma działająca od ponad 5 lat na rynku motoryzacyjnym zarejestrowana w USA. W naszym portfolio posiadamy ponad 200 zadowolonych klientów od których dostaliśmy informację zwrotną. Posiadamy licencję dealera na dostęp do aukcji zamkniętych. W celu sprzedaży samochodów udostępniamy raport o lakierze i stanie technicznym samochodu od niezależnego rzeczoznawcy. Współpracując z nami zyskujesz amerykańską rzetelność, gwarancję wyników oraz dostęp do wyłącznie testowanych samochodów.

Doradca ds sprzedaży samochodów
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Aktywna sprzedaż i obsługa bieżących zamówień
  • Przygotowanie ofert i finalizowanie sprzedaży
  • Tworzenie i rozwój własnej bazy klientów
  • Współtworzenie wizji i rozwój firmy;
  • Umiejętne prezentowanie i argumentowanie tworzonych rozwiązań.
Wymagania:
  • Dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klientów.
  • Komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem.
  • Pozytywne nastawienie i punktualność.
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.
  • Wiedza dlaczego tu jesteś i po co to robisz.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Bardzo dobra znajomość i zainteresowanie w branży Automotive.
  • Znajomość języków angielskiego i ukraińskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń - część stała + prowizja sprzedaży;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia lub B2B;
  • Nowoczesne narzędzia i metody pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Komfortowe i dobrze skomunikowane biuro w centrum Warszawy;
  • Pracę w nowoczesnym, rozwijającym się gronie;
  • Pyszną kawę, by jeszcze lepiej zmotywować Cię do pracy;

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-04-2023
Wyświetleń: 55