kandydatów

Etat Specjalista ds. compliance

Firma: Caritas Polska miejsce pracy: Warszawa

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Obecnie realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Obecnie, poszukujemy osoby, która z chęcią przygotuje różnego rodzaju analizy, raporty, zestawienia i oprócz codziennych zadań, aktywnie wesprze organizację przy audytach.

społeczne w obszarze wolontariatu, ekologii integralnej, pomocy humanitarnej i rozwojowej; działania formacyjne, programy pomocy zagranicznej (doraźnej i rozwojowej).

Specjalista ds. compliance
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • wsparcie kierownika obszaru ds. ryzyka i compliance w prowadzeniu działań związanych z przestrzeganiem standardów Caritas Interiantionalis;
  • współpraca i wsparcie przy opracowywaniu dokumentacji i wewnętrznych polityk regulujących zarządzanie instytucjonalne w Caritas;
  • wsparcie we wdrożeniu procedur w ramach standardów zarządzania, w szczególności w zakresie ochrony osób nieletnich i grup wrażliwych;
  • komunikacja z przedstawicielami Caritas Internationalis, Caritas Europa oraz innymi partnerami krajowymi i międzynarodowymi;
  • koordynowanie procesu przyjmowania i procesu rozpatrywania skarg;
  • wsparcie Caritas diecezjalnych w rozwoju i wdrażaniu własnych polityk i procedur – prowadzenie szkoleń;
  • nadzór, przechowywanie dokumentacji związanej z naruszeniami standardów i przygotowywanie raportów.
Nasze wymagania
  • preferowane wykształcenie w obszarze: prawniczym, filologicznym lub projektów społecznych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość języka polskiego;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • dbałość o szczegóły;
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy;
  • chęć do zaangażowania się w dynamiczny rozwój organizacji społecznej;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w jednej z największych organizacji charytatywnych;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w twoim obszarze;
  • prywatną opiekę medyczną.