kandydatów

Etat International Sourcing Consultant

Firma: EWL S.A. miejsce pracy: Warszawa

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

International Sourcing Consultant
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych dla klientów zewnętrznych,
  • Zarządzanie realizacją zamówień,
  • Współpraca z klientem docelowym,
  • Aktywny udział w rozmowach z Klientami i ustalaniu strategii rekrutacyjnej,
  • Profesjonalna obsługa naszych Klientów, w tym wsparcie merytoryczne i consulting,
  • Prowadzenie poszukiwań najlepszych Kandydatów z rynku (metodami search & selection, direct search, SM etc.),
  • Utrzymywanie kontaktu z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji,
  • Budowanie, zarządzanie i efektywne wykorzystanie bazy kandydatów,
  • Wprowadzanie danych kandydatów do wewnętrznego systemu ERP,
  • Szukanie szybkich, efektywnych sposobów na dotarcie do kandydatów,
  • Mierzenie skuteczności swoich działań i skalowanie rozwiązań.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w samodzielnej, efektywnej rekrutacji pracowników dla klienta zewnętrznego preferowane dla Klienta zagranicznego,
  • Wiedza na temat narzędzi, trendów i metod pozyskiwania kandydatów,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny,
  • Znajomość języka rosyjskiego/angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Dynamizm i nastawienie na efekty pracy,
  • Proaktywność, samodzielność i silne umiejętności analityczne.
Oferujemy:
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów i rozwoju o obszarze międzynarodowych projektów,
  • Aktywny udział w wyjątkowym projekcie, który zrewolucjonizuje europejski rynek pracy,
  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy,
  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko,
  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy,
  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji.