kandydatów

Etat Mechanik samochodowy

Firma: Uni-Truck Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Wykonywanie diagnostyki samochodowej według obowiązujących procedur IVECO,
  • Przeprowadzanie napraw elektromechanicznych zgodnie z wymogami producenta IVECO,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych, przestrzegając wszystkich standardów marki,
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji serwisowej,
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Zachowywanie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami marki IVECO,
  • Dbanie o wizerunek serwisu.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego,
  • Doświadczenie w serwisie samochodów dostawczych i ciężarowych mile widziane,
  • Wysokie kwalifikacje zawodowe,
  • Umiejętność samodzielnego przeprowadzenia procedury naprawy,
  • Rzetelność, dokładność, zaangażowanie,
  • Czynne prawo jazdy kat. B (kategoria C będzie dodatkowym atutem).
Kandydatom oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę u przyjaznego pracodawcy,
  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej i renomowanej firmie o ugruntowanej, ponad 26 letniej pozycji na rynku,
  • System szkoleń wg. standardów marki Iveco,
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny, karnet Sport ( MedicoverSport, MultiSport ), ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, dofinansowanie okularów, napoje zimne i ciepłe.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami oraz rozpatrzenia zgłoszeń zawierających poniższą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu (CV) oraz informacji zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego w „UNI-TRUCK” sp. z o.o.”