kandydatów

Etat Specjalista ds. kadrowych

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8195307, z dnia 2023-04-24

Klient portalu Praca.pl

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. kadrowych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa kadrowa pracowników Spółki, w szczególności w zakresie:

  • Prowadzenie teczek osobowych pracowników,
  • Bieżące wprowadzanie danych, dbanie o ich poprawność i aktualizację w programie kadrowym (Symfonia KiP),
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, prowadzenie dokumentacji urlopowej, ustalanie uprawnień urlopowych, rozliczanie wykorzystania urlopów oraz innych przerw w wykonywaniu pracy (obieg elektroniczny),
  • Prowadzenie spraw związanych z medycyną pracy, w tym ewidencja badań lekarskich pracowników i kontrola ich aktualności, wystawianie skierowań na badania,
  • Obsługa procedur rekrutacyjnych, w tym współpraca z portalami internetowymi, z biurami karier itp.,
  • Realizacja procedur szkoleniowych (prowadzenie rejestru, rozpatrywanie wniosków, zgłoszenia na szkolenia, rozliczanie szkoleń),
  • Współpraca z osobą odpowiedzialną za naliczanie płac,
  • Udzielenie pomocy pracownikom w zakresie kadrowym,
  • Współpraca ze specjalistą ds. BHP.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • znajomość programu Symfonia (min. podstawowa),
  • znajomość aplikacji do elektronicznej ewidencji czasu pracy,
  • znajomość przepisów prawa pracy, w tym bardzo dobra znajomość zasad rozliczania czasu pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • doświadczenie w pracy w strukturze rozproszonej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • finansowanie szkoleń zawodowych i innych,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dofinansowanie pakietów sportowych oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • pakiet socjalny.