kandydatów

Etat Konsultant terenowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku miejsce pracy: Warszawa

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Konsultant terenowy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/0521
OBOWIĄZKI:
Tworzenie bazy potencjalnych beneficjentów naszych projektów; zapraszanie i umawianie klientów na spotkania; prezentowanie beneficjentom naszych rozwiązań; analizowanie potrzeb beneficjentów i rekomendowanie odpowiednich projektów; zdobywanie wiedzy i aktualizowanie iformacji o naszych projektach; wspomaganie i nadzorowanie rozwoju tworzonej grupy konsulatantów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Pracodawca wymaga od kandydatów dostępu do komputera z internetem (praca zdalna). wynagrodzenie brutto od 3490 do 6500 PLN : podstawa do 6500 zł brutto + premia, wysokość wynagrodzenia uzależniona od wyników. Praca zdalna, wykonywana w miejscu zamieszkania. Data zatrudnienia : 30 dni od zaliczenia szkolenia

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Kontrakt menedżerski

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 do 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku