kandydatów

Etat Pomocniczy robotnik przemysłowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku miejsce pracy: Raciąż

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Pomocniczy robotnik przemysłowy
Miejsce pracy: Raciąż
Numer: StPr/23/0515
OBOWIĄZKI:

pakowanie mleka, układanie gotowych surowców na palety, pomóc przy załadowaniu samochodów; utrzymanie czystości na stanowisku pracy w trakcie i po zakończeniu pracy tj. mycie i dezynfekcja urządzeń, aparatury, sprzętu i pomieszczeń produkcyjnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: kazachski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

osoby powinne być sprawne fizycznie, dyspozycyjne, umieć pracować pod presją czasu znajomość języka kazachskiego (dodatkowo rosyjskiego) jest wymagane ze względów organizacyjnych, ponieważ ułatwi to komunikację pomiędzy pracownikami na miejscu pracy

Miejsce pracy:

Raciąż

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku