Etat Specjalista ds. marketingu i sprzedaży internetowych serwisów dla rolników

Firma: Wasat Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8197482, z dnia 2023-04-25

Jesteśmy firmą tworzącą i świadczącą innowacyjne usługi kierowane przede wszystkim dla branży rolniczej, które powstają w oparciu o teledetekcję satelitarną, GIS i IT. Poszukujemy nowych pracowników w związku z szybkim wzrostem zapotrzebowania na usługi firmy.

Dołącz do nas, jeśli chcesz uczestniczyć w promowaniu i sprzedaży naszych satelitarnych serwisów dla rolników.

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży internetowych serwisów dla rolników

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • planowanie strategii marketingu i sprzedaży serwisów Fertisat.com i Irriget.com, w tym wybór optymalnych kanałów dystrybucji i sposobów promocji;
  • realizacja działań marketingowych i prowadzenie sprzedaży ww. serwisów w kraju i za granicą;
  • analiza rynku, konkurencji oraz potrzeb klientów, a także badanie trendów i nowych rozwiązań w dziedzinie rolnictwa precyzyjnego;
  • udział w rozwijaniu serwisów i zapewnieniu ich wysokiej jakości;
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z rolnikami, agronomami i firmami z sektora rolniczego;
  • promocja usług firmy podczas targów, konferencji i seminariów;
  • tworzenie materiałów i treści marketingowych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży rolniczej;
  • wykształcenie wyższe;
  • wiedza na temat rolnictwa precyzyjnego i/lub zastosowań IT w rolnictwie;
  • doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych;
  • umiejętność pisania artykułów promocyjno-informacyjnych do mediów związanych z rolnictwem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych;
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz zdolności analityczne i organizacyjne;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • bardzo ciekawą i kreatywną pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i wyników;
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dziedzinie zaawansowanych technologii w rolnictwie;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • życzliwą i spokojną atmosferę pracy.