kandydatów

Etat Specjalista kontroli jakości VT

Firma: RURKE SP. zo.o. miejsce pracy: Płock

Ogłoszenie numer: 8199111, z dnia 2023-04-25

RURKE SP. zo.o.

Zakład produkcji konstrukcji stalowych

Specjalista kontroli jakości VT

Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie badań wizualnych spoin zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Bieżące raportowanie wyników z przeprowadzonych badań
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej

Wymagania

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego (konstrukcje spawane)
  • Wykształcenia średniego - mile widziane techniczne
  • Znajomości procesów spawalniczych i zagadnień z jakości – mile widziane
  • Certyfikatu VT2 – mile widziany
  • Znajomości obsługi programu AutoCad - mile widziane

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Pracę w miłej atmosferze na miejscu, w siedzibie firmy
  • 8-godzinny dzień pracy jednozmianowy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-04-2023
Wyświetleń: 60