Etat Starszy Specjalista ds. obsługi Wieloletniego Planu Inwestycyjnego

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Starszy Specjalista ds. obsługi Wieloletniego Planu Inwestycyjnego

Nr ref.: ABP/1210- 23 /2023
Główne zadania:
  • opracowywanie mechanizmów i procedur w zakresie wdrożenia Wieloletniego Planu Inwestycyjnego (WPI),
  • opracowywanie formularzy związanych z WPI oraz instrukcji ich sporządzania,
  • opracowywanie kalendarza procesu WPI oraz obsługa administracyjna spotkań (udział w spotkaniach, przygotowanie prezentacji)
  • przygotowywanie prezentacji oraz udział w spotkaniach merytorycznych w zakresie WPI,
  • zbieranie potrzeb inwestycyjnych i ich aktualizacja,
  • pomoc jednostkom organizacyjnym w opracowaniu wniosków inwestycyjnych,
  • weryfikacja zgłoszonych inwestycji pod kątem spełnienia warunków formalnych,
  • ocena wniosków inwestycyjnych pod kątem ustalonych kryteriów merytorycznych,
  • stworzenie listy rankingowej inwestycji,
  • opracowanie WPI,
  • monitorowanie procesu realizacji inwestycji i procesu WPI,
  • wnioskowanie o wprowadzanie zmian do WPI,
  • opracowanie sprawozdań z realizacji WPI,
  • poszukiwanie źródeł finansowania planowanych w ramach WPI inwestycji,
  • współtworzenie materiałów planistycznych do projektu budżetu na dany rok budżetowy Uczelniw zakresie inwestycji,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Uczelni, odpowiedzialnymi merytorycznie
  • za obszar związany z przedsięwzięciami,
  • przygotowywanie dokumentów w obszarach związanych z WPI.
Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie i administracja,
  • staż pracy minimum 3 letni, w tym doświadczenie:
    • w obszarze opracowywania wniosków projektowych w celu pozyskiwania finansowania ze środków publicznych
    • w rozliczaniu projektów inwestycyjnych w ramach środków publicznych
    • opracowywanie wieloletniego planu finansowego oraz materiałów planistycznych do projektu budżetu na dany rok budżetowy
  • doświadczenie w obszarze nadzoru finansowego realizowanych projektów, w tym ewidencja wprowadzanych zmian budżetowych,
  • doświadczenie we współpracy z instytucjami zarządzającymi środkami dotacyjnymi,
  • znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych,
  • znajomość przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • znajomość rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 grudnia 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu i trybu finansowania inwestycji z budżetu państwa,
  • znajomość rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 14 marca 2019 r.
  • w sprawie przyznawania, rozliczania i przekazywania środków finansowych na realizację inwestycji związanych z kształceniem oraz działalnością naukową.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim;
  • bogaty pakiet socjalny, m.in.: dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla pracownika i dzieci;
  • systemy premiowe i trzynastą pensję;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.