kandydatów

Etat Manager ds. Exportu

Firma: MPM agd S.A. miejsce pracy: Milanówek

Ogłoszenie numer: 8205663, z dnia 2023-04-27

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Manager ds. Exportu

Miejsce pracy: Milanówek

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i kontaktów handlowych zagranicznych, a następnie budowanie i utrzymanie z nimi relacji, posiadanie swojej bazy klientów będzie dodatkowym atutem
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Analiza konkurencji i reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w sprzedaży b2b, preferowane w branży AGD
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy, sprawne poruszanie się w środowisku narzędzi MS Office i systemach obsługi sprzedaży
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Inicjatywa, zaangażowanie i determinacja
  • Umiejętność współpracy z innymi działami firmy, które wpływają na wyniki sprzedażowe

Oferujemy

  • Pracę w świetnym zespole, w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów rynku AGD
  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej, kart multisport, możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.