kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds Mediów Społecznościowych

Firma: Super-Pharm miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds Mediów Społecznościowych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 164/2023

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zadania:

Będziesz odpowiadać za rozwijanie naszych mediów społecznościowych, w tym m.in.: briefowanie agencji, pisanie tekstów, zbieraninie informacji, wsparcie w kontaktach z influencerami.

Wymagania:
  • Przynajmniej rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z mediami społecznościowymi
  • Umiejętność tworzenia treści, które przyciągają uwagę i angażują odbiorców
  • Umiejętność koordynowania kampanii marketingowych w mediach społecznościowych
  • Znajomość trendów w dziedzinie mediów społecznościowych
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Podstawowa znajomość Facebook Business Managera
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Rozwój zawodowy i możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży beauty
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (rozważymy również inne formy współpracy)
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym m.in dostęp do opieki medycznej w Medicover, ubezpieczenia na życie w UNUM, karta Multisport, zniżki pracownicze w naszych sklepach
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera