kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Obsługi Sieci Sprzedaży

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Jesteś osobą, która chce się rozwijać? Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, szybko i sprawnie podejmujesz decyzje? Odpowiada Ci dynamiczny styl pracy?

Dołącz do naszego zespołu jako:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Sieci Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Otrzymasz od nas:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin z wynagrodzeniem zasadniczym i atrakcyjną premią kwartalną (bez konieczności realizowania planów sprzedażowych)
  • Po okresie wdrożenia będziesz pracować w systemie hybrydowym 2 dni z naszego biura przy ul. Wynalazek 1 w Warszawie (warunek konieczny), a 3 dni zdalnie
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach 9-17 i 13-21 oraz w soboty i niedziele handlowe
  • Pakiet szkoleń onboardingowych oraz wsparcie mentora i całego zespołu w okresie wdrożenia i po nim
  • Swobodną atmosferę i możliwość wielu interakcji dzięki pracy na open space
  • Bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych i dostęp do szkoleń wellbeingowych na platformie Mindgram
  • Wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (multisport, bilety do kina, vouchery)
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Telefon służbowy i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. Telewizja PlayNow, HBOmax, ViaPlay, nawigacja, Legimi) oraz inne zniżki pracownicze
  • Dodatkowy, płatny urlop na profilaktykę zdrowotną
  • Dodatkowy bonus świąteczny w grudniu
Twoje zadania:
  • Wsparcie telefoniczne i pisemne dla pracowników Sieci Sprzedaży w procesach sprzedażowych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez pracowników Sieci Sprzedaży
  • Analiza regulaminów i cenników
  • Tworzenie nowych i rozwijanie bieżących procedur
  • Udział w projektach wewnątrzfirmowych oraz w testach systemowych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Masz doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsłudze klienta (dodatkowy atut)
  • Jesteś osobą otwartą, potrafisz budować jasne komunikaty (w mowie i piśmie) i z łatwością nawiązujesz relacje
  • Cenisz samodzielność i decyzyjność
  • Dążysz do stałego aktualizowania swojej wiedzy i chętnie dzielisz się nią z innymi
  • Lubisz pracę z danymi i chcesz dalej rozwijać umiejętności analityczne
  • Możesz pracować w modelu hybrydowym (praca również z biura) w różnych godzinach (praca zmianowa i weekendowa) - warunek konieczny
  • Nie chcesz pracować w typowym call center
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (premia kwartalna)
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Zaplanowana ścieżka kariery i jasno określone zasady awansu
  • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną