kandydatów

Etat Technik - Quality

Firma: Polpharma Biologics miejsce pracy: Warszawa

Technik - Quality
Warszawa
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoja rola

Przygotowywanie i gospodarka materiałami zużywalnymi, odczynnikami, wzorcami oraz sprzętem niezbędnym do wykonania badań w laboratorium. Przygotowywanie prób do badania wraz z dokumentacją analityczną. Nadzór nad warunkami środowiskowymi w laboratorium.  Wykonywanie i nadzór nad pracami porządkowymi prowadzonymi przez firmy zewnętrzne.

Twoje zadania
  • Wykonywanie badań prostymi technikami analitycznymi  (np. pH, CD, TOC)
  • Przygotowanie i okresowe przeglądy roztworów pomocniczych, odczynników oraz faz ruchomych
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja
  • Opracowywanie dokumentacji w systemie elektronicznym DMS
  • Wykonywanie prac porządkowych dedykowanych pracownikom QC i nadzór nad pracą firmy zewnętrznej w zakresie prac porządkowych
  • Gospodarka odpadami w QC
  • Obsługa systemu EMS
  • Okresowe sprawdzenie pipet oraz utrzymanie czystości sprzętu analitycznego
Jeśli posiadasz
  • Wykształcenie Minimum średnie o kierunku Technikum chemiczne, Farmacja, Analizy Medyczne
  • Doświadczenie zawodowe powyżej roku oraz podstawowa znajomość języka angielskiego  mile widziana
  • Podstawowa wiedza analityczna oraz znajomość technik analitycznych i instrumentalnych
  • Umiejętność pracy z aparaturą kontrolno-pomiarową
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętność raportowania wyników i zdolność do efektywnej komunikacji wewnętrznej w zespołach QC
  • Otwartość na nowe wyzwania
 Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez Agencję Pracy Tymczasowej
  • Pracę zmianową
  • Przeszkolenie w zakresie procedur;
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • I więcej...
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com